Lékař atestovaný - obor - RFM, interna, neurologie, ortopedie - lázně u Ostravy

09.08.2023

Hledáme slovenského atestovaného lékaře v oboru REHABILITACE nebo interna, neurologie, ortopedie... pro Lázeňské zařízení kousek od Ostravy. Nadstandardní finanční ohodnocení až 6 100 Eur a možnost ubytování. Lázeňské zařízení disponuje dostatečným personálem, to znamená, že lékaři mohou klidně a profesionálně pracovat, bez nadměrného stresu. Nástup dohodou - rádi na Vás počkáme.

Náplň práce:

  • Poskytování odborné a specializované léčebné péče
  • Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou činnost
  • Předepisuje léčebný plán a režim
  • Dodržuje indikace lázeňské léčby

Nabízíme:

  • Základní hrubá mzda až 4 150 Eur  + až 1 250 Eur služby + cca 700 Eur další benefity
  • Pracovní doba: 7 - 15:30
  • Možnost ubytování
  • Stabilní zázemí: Jsme součástí velké a respektované společnosti akreditované pro vzdělávání lékařů v oboru RFM (rehabilitační a fyzikální medicíny)
  • Parkovací místo
  • Různorodé benefity: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, podpora odborného růstu, a prostor pro realizaci vlastních nápadů.

Požadujeme:

  • VŠ lékařské vzdělání
  • Specializovaná způsobilost v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM) nebo interna, neurologie, ortopedie….
  • Odbornost a zájem o samostatnou diagnostiku a léčebnou činnost.
  • Schopnost navrhovat léčebné plány a režim.
  • Zájem o indikace lázeňské léčby a péči o pacienty.

Nástup dohodou.

Kontakt:  +420 602 170 756  Ing. Klára Noworytová